ať víme, jak to na našem webu žije?

V krajském kole soutěže Zlatý erb zvítězily Křižany, Semily a Jablonec nad Nisou

25. 03. 2019

Hejtman Martin Půta dnes předal ceny vítězům 21.  ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2019. V multimediálním sále krajského úřadu si ocenění za nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí převzali vítězové v jednotlivých kategoriích. V kategorii smart city zvítězil Jablonec nad Nisou, nejlepší webovou stránku mají dle poroty Křižany a Semily.

„Soutěž Zlatý erb není jen o symbolickém ocenění obcí a měst za správu webových stránek. Poskytuje i dobrou zpětnou vazbu, jak co nejlépe informovat veřejnost a komunikovat s lidmi,“ uvedl hejtman Martin Půta.

Dvacátého prvního ročníku soutěže Zlatý erb se aktivně zúčastnily obce a města z celé republiky. V Libereckém kraji se přihlásilo 17 projektů, v České republice pak celkově 435 obcí a měst. V našem regionu se do soutěže zapojil i turistický portál Libereckého kraje Cestou necestou, který postoupil do celostátního finále. Do něj se také dostaly Semily, Křižany a Jablonec nad Nisou.

Vítězové celostátního kola budou slavnostně vyhlášeni na konferenci ISSS 1. dubna 2019 v Hradci Králové. Aktuální informace o soutěži Zlatý erb najdete na www.zlatyerb.cz.

Výsledky soutěže Zlatý erb 2019:

Ocenění v kategorii: SMART CITY A NEJLEPŠÍ ELEKTRONICKÁ SLUŽBA

3. místo:         Bedřichov: zasílání SMS informací