Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží. Obce se mohou hlásit do 12. prosince letošního roku

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

• 29. 11. 2023 12:46

Tradice pokračuje. Krajské kolo 26. ročníku soutěže Zlatý erb vyhlašuje ve spolupráci se spolkem Český zavináč Liberecký kraj. Soutěž je určena městům a obcím v regionu, které mají oficiální webové stránky, elektronické služby nebo turistické webové prezentace. Ještě do 12. prosince letošního roku mají čas se přihlásit obce, jež samy nejsou obcí s rozšířenou působností (ORP). Ty se totiž soutěže účastní automaticky.

„Tento ročník se bude zaměřovat zejména na téma kybernetické bezpečnosti. Nyní voláme potom, aby se soutěž uskutečnila vždy jednou za dva roky. Obce tak budou mít dostatek času na zavedení doporučených změn,“ uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Obce (vyjma ORP) se mohou hlásit do 12. prosince 2023 zde: https://www.zlatyerb.cz/index.asp.

Vyhlášení krajského kola se uskuteční v úterý 5. března 2024 v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje.

Harmonogram soutěže a další užitečné informace naleznou zájemci na tomto odkazu: https://1url.cz/nujpi

Výsledky loňského ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb:

Nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností

1. Semily
  2. Nový Bor a Turnov
  3. Liberec

Nejlepší webové stránky obce, která není ORP

1. Mařenice
  2. Hodkovice nad Mohelkou